Praca w POLARUS

Agencja zatrudnienia POLARUS powstała na bazie doświadczeń biznesowych zdobytych w branżach m.in.: finansowej, prawnej oraz hr. Widząc w każdej z nich niewykorzystany potencjał, stworzyliśmy organizację, która wychodzi naprzeciw potrzebom wielu grup klientów. Swój pomysł opieramy na solidnych korzeniach: wiedzy i doświadczeniu.

Poszukujemy osób na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży.

Zakres obowiązków

  • wyszukiwanie nowych firm w zakresie polecania im usług HR
  • przedstawianie naszych usług via telefon i e-mail
  • prowadzenie telefonicznych rozmów biznesowych z klientami
  • budowanie długotrwałych relacji z firmami z Twojego regionu

Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywane czynności, komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność
  • znajomość obsługi Gmail i Google Drive (dokumenty)
  • posiadanie stałego dostępu do internetu
  • własnego smartfona Android/iPhone z możliwością uruchomienia aplikacji VOIP
  • komputera z mikrofonem i kamerą
  • aktualnej aplikacji Skype

Oferujemy:

  • umowa zlecenie
  • możliwość pracy w dogodnym czasie i miejscu
  • atrakcyjne zarobki i prowizje od sprzedaży usług
  • wsparcie Naszego zespołu
  • rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży HR
  • obszar działania: Twoje województwo

Zapraszamy do nas już dzisiaj, odkryj z nami nowe możliwości swojego rozwoju!

CV oraz list motywacyjny wyślij na adres: rekrutacja@polarus.com.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).