Hipoteka dla obcokrajowców

Dzisiaj rozpoczynamy cykl krótkich porad dla wszystkich zainteresowanych tematyką zakupu nieruchomości, a w szczególności osób będących obcokrajowcami.

Dla nich kredyt hipoteczny zyskuje coraz większą popularność ale niestety związany jest z perspektywą drogi pełnej wybojów.  

W trakcie całego procesu jaki rozpoczyna się wraz z deklaracją chęci zaciągnięcia takiego zobowiązania, poprzez wybór oferty, kompletację dokumentów i złożenie wniosku, tracą oni czas, niejednokrotnie zapał, nie wspominając już o pieniądzach, a można to zrobić dużo prościej.

Właśnie dlatego dla wszystkich osób, które zaliczają się do tego grona i czują, że takie hasła jak LTV, HIPOTEKA, WIBOR, CESJA, OKRES KARENCJI, OPERAT SZACUNKOWY, OPRÓŻNIONE MIEJSCE HIPOTECZNE, KSIĘGA WIECZYSTA, PROSPEKT INFORMACYJNY, REFINANSOWANIE NIEUDOKUMENTOWANYCH KOSZTÓW, TRANSZA czy po prostu WKŁAD WŁASNY stanowią nie lada wyzwanie, chciałbym stworzyć przestrzeń do wspólnego działania.

W ramach tej przestrzeni, będziemy razem zmagać się z zawiłościami rynku kredytów hipotecznych aż do momentu, w którym upragnione mieszkanie czy dom staną się Państwa własnością.

Na początek zapraszam do osobistego kontaktu za pośrednictwem e-maila, aplikacji skypa czy telefonu.

Umówimy się na dogodny termin naszej rozmowy. Wykorzystamy przy tym nasze dodatkowe wsparcie jakim będzie tłumacz.