pośrednictwo pracy częstochowa
Pośrednictwo pracy na Śląsku, w Częstochowie, Katowicach, Radomsko, Bielsko-Białej

Pośrednictwo pracy w Częstochowie

W ciągu ostatnich kilku lat obserwujemy w Polsce wzrost gospodarki, wzrost zamówień w przemyśle i napływ inwestycji, praktycznie w każdej branży. Wraz z tym zwiększa się zapotrzebowanie na siłę roboczą. Praktycznie każdemu kierownikowi, który miał do czynienia z zatrudnieniem specjalistów z zagranicy wiadomo, że proces ten nie jest łatwy. Podstawowe trudności związane są z samymi pracownikami i ich kwalifikacjami a w wielu przypadkach raczej z ich brakiem.

Jedna kwestia to kiedy bardzo brakuje rąk do pracy i występuje gotowość do zatrudnienia praktycznie każdego. Zupełnie inaczej wygląda sprawa ze specjalistami lub gdy zapotrzebowanie zaczyna się od 20 do 50 osób. Aby zdobyć taką ilość właściwych ludzi, trzeba przesiać ich co najmniej setkę. To właśnie w tym momencie należy przekazać sprawy specjalistom w tych usługach. Agencja pośrednictwa pracy jest tym, co w danym momencie będzie najlepszym wyborem.


Współpraca z agencją jest uzasadniona, gdy masz:

  • duży niedobór siły roboczej np. w zakładzie produkcyjnym,
  • nie chcesz obciążać swojego działu kadr znalezieniem i zatrudnieniem cudzoziemców,
  • brakuje doświadczenia lub chęci na przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów do legalnego zatrudnienia cudzoziemców,
  • chcesz po prostu zmniejszyć rotację pracowników.

Agencja pośrednictwa pracy POLARUS oferuje współpracę przy zatrudnieniu pracowników różnych specjalizacji, pochodzących z ze Wschodu i Azji. W ramach pośrednictwa pracy oferujemy Państwu swoje usługi:

Jeżeli poszukujesz pracowników wraz z zatrudnieniem do swojej firmy, to skorzystaj z usługi Rekrutacji.

Jeżeli chcesz wynająć pracowników już gotowych do pracy i rozliczać się za przepracowane godziny, to polecamy usługę pracy tymczasowej.


Jeżeli nie wiesz, z jakiej usługi lepiej skorzystać w Twoim przypadku lub potrzebujesz porady, naciśnij przycisk i wypełni formularz, w którym określisz jakich pracowników dokładnie szukasz, a my zaoferujemy najlepsze rozwiązania Twoich problemów.


Nasze usługi w ramach pośrednictwa pracy

  • dobór oraz wymiana personelu zgodnie z wymaganiami i w terminach określonych w Zapotrzebowaniu na pracownika, 
  • składanie wniosków o uzyskanie pozwoleń na pracę,
  • podpisywanie umów, zgód na przetwarzanie danych osobowych, organizacja badań lekarskich, wstępnego BHP, przygotowanie innych niezbędnych dokumentów przy zatrudnieniu i kierowaniu pracowników do pracy,
  • przygotowanie list płac zgodnie z podawanymi co miesiąc raportami godzin przepracowanych przez pracowników tymczasowych i rozliczanie umów. 

W przypadku, gdy szukasz ekip sprzątających lub budowlanych, to możemy zaoferować ci możliwość współpracy w zakresie leasingu pracowniczego. W tym przypadku opieramy współpracę na konkretnym zlecenia, podpisujemy umowę i działamy.


Pośrednictwo pracy HR dla cudzoziemców, ukraińców, na Śląsku w Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielso-Biała, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza