rekrutacja pracowników
Rekrutacja najlepszych pracowników cudzoziemców do Państwa firmy po całej Polsce

Rekrutacja pracowników do Twojej firmy

Usługa rekrutacji daje Ci możliwość znalezienia odpowiedniej osoby dzięki skorzystaniu z udostępnionych przez nas zewnętrznych źródeł pracowników i zatrudnienia jej bezpośrednio w Twojej firmie.

Zamawiający sam określa warunki zatrudnienia, a POLARUS świadczy usługę rekrutacji, na którą składają się m.in.: wyszukiwanie, selekcja oraz opieka nad pracownikiem do momentu jego faktycznego zatrudnienia. 


W razie potrzeby wynajmu pracowników przez naszą agencję, zapraszamy do skorzystania z usługi leasingu pracowniczego lub pracy tymczasowej.


Etapy procesu rekrutacji i selekcji pracowników

  1. Określenie profilu kandydata w Zapotrzebowaniu na pracownika na podstawie opisu stanowiska pracy,
  2. Podpisanie umowy przedwstępnej na rekrutacje pracowników,
  3. Rozpoczęcie rekrutacji przez POLARUS,
  4. Tworzenie krótkiej listy kandydatów – osób najpełniej spełniających wymagania z Zapotrzebowania,
  5. Przekazanie CV dopasowanych osób pracodawcy wraz z ustaleniem daty pierwszego dnia okresu próbnego,
  6. Podpisywanie umowy rekrutacyjnej,
  7. Zatrudnienie pracownika na okres próbny. Proces testowania umiejętności danego pracownika, jego zdolności do pracy na danym stanowisku i wiedzy merytorycznej, 
  8. Po skończeniu okresu próbnego zatrudnienie pracownika na stałe, 
  9. Wystawianie faktury za usługę rekrutacji.

Gwarancja

W ramach świadczenia usługi rekrutacji obowiązuje miesięczny okres gwarancji, w ciągu którego, w przypadku rezygnacji pracownika z wykonywanej pracy, z własnej woli i z naruszeniem umowy, wymiana pracownika będzie udzielona bezpłatnie.


Terminy

Termin do którego mają być dostarczeni pracownicy określony jest przez ciebie i jest ustalony w formularzu Zapotrzebowania, uwzględnia także co najmniej dwutygodniowy okres świadczenia usługi rekrutacji. 


Dodatkowe informacje

Kwestie rejestracji pracowników, legalizacji ich pobytu w Polsce, BHP, badań lekarskich, ewentualnego zakwaterowania i innych spraw związanych z organizacją pracy są ustalane między pracownikiem i pracodawcą. W razie potrzeby POLARUS może udzielić wsparcia w każdym z tych punktów na zasadzie płatnego outsourcingu. Opis usług i koszt ich świadczenia można otrzymać po wysłaniu zapytania.


Rekrutacja i selekcja pracowników cudzoziemców, obcokrajowców ze Wschodu, z Ukrainy, Białorusi do pracy w Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław