Na dom, mieszkanie, działkę lub remont. Również na spłatę kredytów w innych bankach.

Proponujemy indywidualne warunki kredytowania: do 35 lat, spłata w ratach równych lub malejących, oprocentowanie zmienne lub stałe przez 5 lat, finansowanie do 80% wartości inwestycji.

Do kredytu możesz dobrać dodatkowe pakiety ubezpieczeń, z którymi zyskasz bezpieczeństwo i lepsze warunki cenowe kredytu.

Nie pobieramy prowizji za wcześniejszą spłatę i nadpłatę kredytu.

Uznajemy różne źródła dochodów: umowę o pracę (na czas określony lub nieokreślony), mianowanie, powołanie, kontrakt menadżerski, działalność gospodarczą, emeryturę, rentę.

Potrzebna karta pobytu z ważnością minimum 12 miesięcy.

Szanowni Państwo jeśli jesteście osobami indywidualnymi poszukującymi rozwiązań finansowych lub firmą z potrzebami finansowymi np na rozwój, to zapraszamy do współpracy.

Każdy poszukujący może szukać rozwiązań w wielu miejscach, ale jeśli przy okazji usług, które znaleźliście Państwo na wcześniejszych naszych stronach, akurat ten temat jest dla was jednakowo ważny, zapytajcie nas o finansowanie z jednej z czołowych instytucji bankowych.

Do wyboru będą zarówno kredyty hipoteczne jak i pożyczki dla firm.

Wynagrodzenie:
Za skorzystanie z naszych usług nic nam Państwo nie zapłacicie, ponieważ nasze wynagrodzenie pokrywa w całości Bank (oferty przedstawiane przez nas nie są droższe od tych, które można otrzymać w placówce bankowej współpracującego z nami banku).

Bezpieczeństwo:
KNF Dział I

Numer wpisu do rejestru pośredników kredytowych:

RPH000913

Numer polisy potwierdzającej zawarcie umowy obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej lub umowy gwarancji bankowej lub ubezpieczeniowej:

COR049053