szkolenia spawacze

Weryfikacja

W przypadku zatrudnienia pracowników bardzo często okazuje się, że ludzie przypisują sobie zasługi i umiejętności, których w rzeczywistości nie posiadają. Decydując się na kolejnego pracownika bardzo ważne jest, aby odpowiednio wcześniej zadbać o sprawdzenie jego umiejętności pod kątem Państwa oczekiwań. Tym bardziej, jeśli chodzi o pracowników wykonujących zawód spawacza, bo w tym przypadku jeden niewłaściwie wykonany szew i wszystko trzeba rozpoczynać od nowa, tracąc przy tym cenny czas, nerwy i pieniądze.

Zamiast robić testy u Państwa i narazić się na brak pozytywnego wyniku lepiej testy przeprowadzić u nas. Często odbywają się one w weekendy około 50 osób ale możemy tez weryfikować pojedyncze osoby w ciągu tygodnia. Testy robimy według Państwa wytycznych. Jeżeli będziemy widzieć potencjał w osobach możemy zaproponować doszkolenie 2-6 dni, wyceniane osobno.

Uprawnienia TUV

Jeśli w procesie zatrudniania cudzoziemców nagle okazuje się, że dobry spawacz posiadający umiejętność spawania, ale nie posiadający dokumentów potwierdzających kwalifikacje, to nie ma problemu. Nasza firma pomoże w uzyskaniu niezbędnych dokumentów, z którymi zatrudnienie ludzi do pracy będzie zgodne z przepisami.

Gdy spawacz przyjeżdżający z Ukrainy potrafi spawać, ale nie posiada uprawnień, wówczas TUV jest najszybszym rozwiązaniem. Czas oczekiwania na certyfikat do 3 dni skan, 7 dni oryginał. To samo dotyczy sytuacji gdy aktualne uprawnienia się kończą.

Szkolenia – spawacze

Często zdarza się, że pracownicy ze wschodu charakteryzują się dużą chęcią do pracy, jednak brakuje im umiejętności. W tym przypadku polecamy przeprowadzenie ich przez kompleksowe szkolenia. Inwestując pieniądze w szkolenia można zwiększyć jakość swojego towaru, oszczędzić czas, nie skupiając się na ciągłym naprawieniu błędów i zarobić po prostu więcej pieniędzy!

Zapraszamy na:

Szkolenie podstawowe
Szkolenie ponadpodstawowe (blachy)
Szkolenie ponadpodstawowe (rury)

Średnio każdy z trzech modułów trwa około 3 tyg.
Kursant otrzymuje książeczkę Spawacza oraz  zaświadczenie o ukończeniu kursu.


Skorzystaj z usług specjalistów nie tracąc swój czas ta pieniądze. Zadzwoń pod numer: +48-690-894-326, albo napisz maila: agencja.polarus@gmail.com